🇮🇷بازدید از برخی نقاط حادثه خیز
🔷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «پارسامهر» معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان به همراه معاون و کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی ، رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای بوکان و رئیس پلیس راه بوکان از تعدادی از نقاط حادثه خیز راههای ارتباطی شهرستان بوکان بازدید و در خصوص ایمن سازی این نقاط تصمیمات لازم اتخاذ نمودند.
  • پنج شنبه 27 مرداد 1401 ساعت 08:16
🇮🇷به مناسبت ٢6 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن عزیزمان برگزار شد :
مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی
🔷این مراسم با حضور فرماندار شهرستان بوکان و مسئولین و خانواده های معزز شهدا و آزادگان سرافراز در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی بوکان برگزار گردید.
  • چهارشنبه 26 مرداد 1401 ساعت 11:51
🇮🇷برگزاری جلسه‌ کنترل ساخت و سازهای غیر مجاز
🔷این جلسه با محوریت برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهر و روستا با ریاست «اسکندری» فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 17:50
نشست مشترک تشکل ها و سازمان های مردم نهاد بوکان با فرماندار
🇮🇷به مناسبت هفته مطالعات اجتماعی برگزار شد:
🔷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه شورای توسعه و حمایت از سمن‌های شهرستان بوکان با ریاست «اسکندری» فرماندار بوکان و حضور کلیه ی سازمان های مردم نهاد در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 13:48
🇮🇷ویژه برنامه گرامیداشت مقام ابا عبدالله الحسین (ع):
برگزاری مراسم سبط النبی(ع)
این مراسم با حضور فرماندار شهرستان بوکان، علما و روحانیون و اقشار مختلف مردم در محل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بوکان برگزار شد.
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 12:44
سخنگوی دولت: شعار هفته دولت امسال، «دولت مردم» انتخاب و ایام هفته دولت باتوجه به عملکرد یکساله و برنامه های آتی به شرح زیر نامگذاری شده است:
چهارشنبه دوم شهریورماه: میثاق با ولایت پنجشنبه سوم شهریورماه: فسادستیزی و عدالت جمعه چهارم شهریورماه: تحول و خلاقیت شنبه پنجم شهریورماه: خانواده و سلامت یکشنبه ششم شهریورماه: اخلاق و معنویت دوشنبه هفتم شهریورماه: دانش و پیشرفت سه شنبه هشتم شهریورماه: شجاعت و عقلانیت
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 07:46
🇮🇷بازدید سرزده فرماندار شهرستان بوکان از اداره تعاون روستایی و واحدهای مختلف آن
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «اسکندری» فرماندار شهرستان بوکان به صورت سرزده از اداره تعاون روستایی و همچنین واحد تولید و فراوری بذر گندم این شهرستان و واحدهای آن بازدید بعمل آورد.
  • سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت 07:43
🇮🇷به مناسبت ٢6 مرداد، گرامیداشت بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز صورت گرفت:
برگزاری جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور امام جمعه بوکان و همچنین اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • شنبه 22 مرداد 1401 ساعت 07:39
<< < 2 3 4 5 6 7 8