دکتر رئیسی در نهمین گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم:
برای افزایش مشارکت عمومی در انتخابات تلاش کردم برخی افراد دیگر هم به عنوان کاندیدا در انتخابات حضور داشته باشند/ دهه 90 را باید دوره تعطیلی خیلی از بخش‌ها بدانیم/ نباید روابط خارجی را محدود به چند کشور محدود و از ظرفیت دیگر کشورها غفلت کرد
  • چهارشنبه 31 خرداد 1402 ساعت 10:22
بازدید میدانی صنعتی فرماندار بوکان از پروژه روشنایی استادیوم خاتم الانبیاء
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «صنعتی» فرماندار این شهرستان، «براخاصی» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری، «علوی» نماینده شرکت توسعه وزرات ورزش، «جوان» ناظر برق شرکت توسعه، «سلیمی» مدیر عامل شرکت مازندنور، «محمودی» ناظر استان و «سواره» رئیس اداره ورزش و جوانان بوکان از پروژه روشنایی استادیوم خاتم الانبیاء بوکان بازدید بعمل آورد.
  • چهارشنبه 31 خرداد 1402 ساعت 10:16
برگزاری اولین جلسه کارگروه شهرستانی مدیریت جامع حوزه های آبخیز در سال ١4٠٢
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، این جلسه با ریاست پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور ادارات عضو کارگروه تشکیل شد.
  • سه شنبه 30 خرداد 1402 ساعت 21:43
نهمین گفت‌وگوی تلویزیونی رئیسی با مردم
همزمان با دومین سالروز برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و اعتماد و اقبال به برنامه‌های دولت مردمی، رئیس جمهور پس از بخش خبری ساعت 21 شبکه اول سیما، در گفت‌وگویی زنده، ضمن ارائه گزارشی از اقدامات و دستاوردهای دولت در دو سال ابتدایی فعالیت دولت، به تشریح برنامه‌های قوه مجریه برای نیمه دوم فرصت خدمت به مردم خواهد پرداخت.
  • سه شنبه 30 خرداد 1402 ساعت 21:42
سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و روز ازدواج مبارک باد.
30 خرداد لغایت 4 تیر ماه ازدواج آسان و آسمانی
  • سه شنبه 30 خرداد 1402 ساعت 21:42
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و در اجرای مصوبات شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت :
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از مرکز اقامتی میان مدت افراد دارای سو مصرف مواد مخدر
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان ؛فرماندار به همراه دادستان عمومی و انقلاب ، جانشین فرماندهی انتظامی ،مسئولین و روسای ادارات از محل کمپ ترک ندای آرامش بازدید به عمل آوردند.
  • سه شنبه 30 خرداد 1402 ساعت 21:39
حضور استاندار آذربایجان‌غربی در سامانه 111 (سامد)
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی روز چهارشنبه 31 خرداد 1402 راس ساعت 8 الی 10 با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) و از طریق تلفن 111 به‌صورت مستقیم پاسخگوی تماس‌های مردم عزیز خواهد بود.
  • سه شنبه 30 خرداد 1402 ساعت 21:38
در راستای تداوم خدمت جهادی صورت گرفت :
بازدید از چندین طرح عمرانی و دیدار با اهالی روستاهای بخش مرکزی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، صنعتی فرماندار این شهرستان به همراه بخشدار مرکزی و ادارات ذیربط از عملیات عمرانی آسفالت معابر روستای ینگیجه واجرای طرح هادی و بتن ریزی معابر روستای تبت و همچنین از تقاطع اتوبان روستاهای قلیچ و قاطانقور بازدید بعمل آورده و با اهالی روستاهای مذکور دیدار و گفتگو نمود.
  • سه شنبه 30 خرداد 1402 ساعت 21:38
با پیگیری های فرماندار شهرستان بوکان، آب شرب روستای قره‌گل مجددا وارد مدار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان طی چند روز گذشته آب روستای قره‌گل به علت فرسودگی چاه و همچنین سوختن پمپ دچار قطعی شده بود، که با پیگیری های «صنعتی» فرماندار شهرستان بوکان و بعد از بررسی کارشناسان امور آب وفاضلاب بوکان مشخص شد چاه در مدار قابل استفاده نیست.
  • دوشنبه 29 خرداد 1402 ساعت 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>