🇮🇷به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره سرو قامتان همیشه جاوید تاریخ برگزار گردید :
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با خانواده معزز شهدا و جانبازان سرافراز
🔹باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان ، به همراه امام جمعه و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان ، با حضور در منزل شهید حسین زاده، جانباز ٧٠درصد کیفه و جانباز 5٠درصد شریفی ، با این خانواده های معزز دیدار و گفتگو کرد.
  • پنج شنبه 31 شهریور 1401 ساعت 18:05
🇮🇷به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره سرو قامتان همیشه جاوید تاریخ گردید :
غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و ادای احترام فرماندار شهرستان بوکان به مقام شامخ شهدای بوکان
🔹باباخان اسکندری ، فرماندار شهرستان بوکان به همراه امام جمعه و اعضای شورای تامین و اداری شهرستان بوکان با حضور در مزار شهدای این شهرستان و اهدای گل و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای حرم، با آرمانهای مقدس شهدا تجدید میثاق کرد
  • پنج شنبه 31 شهریور 1401 ساعت 18:03
🇮🇷 نسل جدید را با #دفاع_مقدس آشنا کنید
🔻 رهبر انقلاب: نسل جدید خیلی از مسائل دفاع مقدّس را نمیدانند... آن طوری که شما قضایا را میدانید، ما باید کاری کنیم نسل امروز همین جور آن حادثه را بشناسد و ببیند و بداند. این آن توقّعی است که بنده از خودم و از دیگران در این زمینه دارم.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 09:13
🇮🇷هفته دفاع مقدس گرامی باد
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 09:06
🇮🇷برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بوکان؛
این جلسه با ریاست «براخاصی»معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • سه شنبه 29 شهریور 1401 ساعت 09:04
🇮🇷برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و اعضای شورای ترافیک در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد. 📅٢٨ شهریورماه ١4٠١ @Farmandaribukan
  • دوشنبه 28 شهریور 1401 ساعت 08:57
🇮🇷در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره با مردم، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان برگزار شد
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان
🔷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان ؛ باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان برای پیگیری مشکلات مردم از نزدیک طی ملاقاتی با تعدادی از مردم گفت وگو کرد و پیگیر رفع مشکلات آنها شد.
  • دوشنبه 28 شهریور 1401 ساعت 08:56
🇮🇷دیدار رئیس اداره نگهداری راههای اصلی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجانغربی با فرماندار شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، رئیس اداره نگهداری راههای اصلی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجانغربی با فرماندار شهرستان بوکان و نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو نمود.
  • یکشنبه 27 شهریور 1401 ساعت 08:10
🇮🇷نشست صمیمانه رؤسای اتحادیه های صنفی و پیشکسوتان با فرماندار شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست فرماندار شهرستان بوکان و با حضور امام جمعه،نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی،رئیس دادگستری شهرستان بوکان وسایر اعضای کارگروه برگزار گردید.
  • یکشنبه 27 شهریور 1401 ساعت 08:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9