🇮🇷به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره سرو قامتان همیشه جاوید تاریخ برگزار گردید :
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با خانواده معزز شهدا و جانبازان سرافراز
🔹باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان ، به همراه امام جمعه و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان ، با حضور در منزل شهید حسین زاده، جانباز ٧٠درصد کیفه و جانباز 5٠درصد شریفی ، با این خانواده های معزز دیدار و گفتگو کرد.
  • پنج شنبه 31 شهریور 1401 ساعت 18:05
🇮🇷به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره سرو قامتان همیشه جاوید تاریخ گردید :
غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا و ادای احترام فرماندار شهرستان بوکان به مقام شامخ شهدای بوکان
🔹باباخان اسکندری ، فرماندار شهرستان بوکان به همراه امام جمعه و اعضای شورای تامین و اداری شهرستان بوکان با حضور در مزار شهدای این شهرستان و اهدای گل و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای حرم، با آرمانهای مقدس شهدا تجدید میثاق کرد
  • پنج شنبه 31 شهریور 1401 ساعت 18:03
🇮🇷به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره سرو قامتان همیشه جاوید تاریخ برگزار گردید :
برگزاری مراسم صبحگاه مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان
این مراسم با حضور فرماندار شهرستان بوکان، امام جمعه، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان بوکان، فرماندهان نظامی و انتظامی و بسیجیان سلحشور در محل موقعیت شهید سلیمانی این شهرستان برگزار گردید.
  • پنج شنبه 31 شهریور 1401 ساعت 18:02
🇮🇷 نسل جدید را با #دفاع_مقدس آشنا کنید
🔻 رهبر انقلاب: نسل جدید خیلی از مسائل دفاع مقدّس را نمیدانند... آن طوری که شما قضایا را میدانید، ما باید کاری کنیم نسل امروز همین جور آن حادثه را بشناسد و ببیند و بداند. این آن توقّعی است که بنده از خودم و از دیگران در این زمینه دارم.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 09:13
🇮🇷به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره سرو قامتان همیشه جاوید تاریخ برگزار گردید :
مراسم سراسری تجلیل از یک میلیون نفر پیشکسوت دوران دفاع مقدس
مراسم سراسری تجلیل از یک میلیون نفر پیشکسوت دوران دفاع مقدس، تجلیل از پیشکسوتان شهرستان بوکان با حضور فرماندار، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در محل سالن شهید سلیمانی شهرستان بوکان برگزار شد.
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 09:11
🇮🇷هفته دفاع مقدس گرامی باد
  • چهارشنبه 30 شهریور 1401 ساعت 09:06
🇮🇷برگزاری جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بوکان؛
این جلسه با ریاست «براخاصی»معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • سه شنبه 29 شهریور 1401 ساعت 09:04
🇮🇷برگزاری جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و اعضای شورای ترافیک در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد. 📅٢٨ شهریورماه ١4٠١ @Farmandaribukan
  • دوشنبه 28 شهریور 1401 ساعت 08:57
🇮🇷در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره با مردم، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان برگزار شد
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان
🔷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان ؛ باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان برای پیگیری مشکلات مردم از نزدیک طی ملاقاتی با تعدادی از مردم گفت وگو کرد و پیگیر رفع مشکلات آنها شد.
  • دوشنبه 28 شهریور 1401 ساعت 08:56
🇮🇷دیدار رئیس اداره نگهداری راههای اصلی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجانغربی با فرماندار شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، رئیس اداره نگهداری راههای اصلی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجانغربی با فرماندار شهرستان بوکان و نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو نمود.
  • یکشنبه 27 شهریور 1401 ساعت 08:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9