🇮🇷بازدید سرزده فرماندار شهرستان بوکان از اداره ثبت احوال و واحدهای مختلف آن
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، «اسکندری» فرماندار شهرستان بوکان به صورت سرزده از اداره ثبت احوال این شهرستان و واحدهای آن بازدید بعمل آورد.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 08:15
🇮🇷حضور فرماندار شهرستان بوکان در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان ، باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان با حضور در هیئت‌ عزاداری امام حسین(ع)، در مراسم آیینی محرم شرکت کرده و به عزاداری پرداخت.
  • یکشنبه 9 مرداد 1401 ساعت 22:13
🇮🇷در راستای پیگیری مصوبات سفر مقام عالی استان و سفر «جمالی نژاد» معاون عمرانی وزیر کشور به شهرستان بوکان صورت گرفت :
برگزاری جلسه ساماندهی میدان میوه و تره بار شهرستان بوکان
🔷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ عصر امروز نشست بررسی و حل مشکلات میادین میوه و تره بار جدید و قدیم این شهرستان با حضور «عابدی» مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان غربی، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان، جمعی از کارشناسان و مدیران نهادهای مرتبط و مالکین و غرفه داران هر دو میدان برگزار گردید.
  • یکشنبه 9 مرداد 1401 ساعت 19:11
‍ 🇮🇷جلسه اضطراری ستاد بحران تشکیل شد
تاکید «پارسامهر» معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان بر آمادگی مدیران و دهیاران جهت پیشگیری از خطرات سیلاب های احتمالی
✔️پارسامهر در جلسه ستاد بحران با اشاره به هشدارهای هواشناسی، بر آمادگی تمام مدیران به ویژه شهرداران و دهیاران، جهت پیشگیری از وقوع بحران های ناشی از بارش ها تاکید نمود.
  • یکشنبه 9 مرداد 1401 ساعت 18:06
🇮🇷برگزاری جلسه شورای توسعه و حمایت از سازمان های مردم نهاد شهرستان بوکان
این جلسه به ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان در محل فرمانداری برگزار گردید.
  • یکشنبه 9 مرداد 1401 ساعت 11:59
فرماندار شهرستان بوکان بازگشت مسرت‌بخش حجاج را از سفر عارفانه حج تمتع گرامیداشت:
همزمان با بازگشت حجاج، فرماندار شهرستان بوکان با دو خانواده فرزند شهید و یک جانباز ٧٠ درصد که به سفر معنوی حج تمتع مشرف شده بودند دیدار کرد.
  • شنبه 8 مرداد 1401 ساعت 13:26
برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان
🔷این جلسه با ریاست «پارسامهر» معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • شنبه 8 مرداد 1401 ساعت 12:25
مقایسه عملکرد اشتغالزایی سال اول دولت‌های رئیسی و روحانی
🔹پس از انتشار گزارش مرکز آمار از بیکاری و اشتغال فصل بهار سال جاری، برخی منتقدان دولت سیزدهم به بزرگنمایی نقاط منفی گزارش روی آورده و تلاش کردند دولت سیزدهم را در حوزه اقتصادی ناموفق جلوه دهند.
  • شنبه 8 مرداد 1401 ساعت 09:20
برگزاری میز خدمت در روستای کهریزه امیرآباد
🔷به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان روز جمعه مورخه ٧ مرداد ماه ١4٠١، میز خدمت توسط بخشداری مرکزی و ادارات خدمات رسان در روستای کهریزه امیرآباد برپا شد، که مطالبات و درخواست اهالی روستا بررسی و مشکلات آنان مورد بحث و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.
  • جمعه 7 مرداد 1401 ساعت 17:26
<< < 6 7 8