🇮🇷حضور فرماندار شهرستان بوکان در هیئت عزاداران حضرت ابوالفضل العبّاس(ع)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان، با حضور در هیئت عزاداران حضرت ابوالفضل العبّاس(ع) که در محل ستاد انتظامی شهرستان بوکان برگزار گردید، در مراسم آیینی محرم شرکت کرده و به عزاداری پرداخت.
  • سه شنبه 11 مرداد 1401 ساعت 07:35
🇮🇷آیت‌الله رئیسی در دیدار اعضای ستاد مرکزی اربعین حسینی:
🔹اربعین کانون جبهه مقاومت بین‌المللی در منطقه و جهان است
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 23:30
🇮🇷حضور فرماندار شهرستان بوکان در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان ، باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان به همراه امام جمعه شهرستان بوکان با حضور در هیئت‌ عزاداری امام حسین(ع)، در مراسم آیینی محرم شرکت کرده و به عزاداری پرداختند.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 22:33
🇮🇷دیدار فرماندار شهرستان بوکان با خانواده معزز شهدا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان به همراه ماموستا ملا عباس احمدی امام جمعه شهرستان بوکان، دل ریش دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان غربی با خانواده شهید ادریس فیضی و جانباز ٢5درصد محمد فیضی دیدار و از آنان تقدیر و تجلیل بعمل آورد.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 22:27
🇮🇷بازدید فرماندار بوکان از مراکز واکسیناسیون کرونا
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوکان ، اسکندری فرماندار بوکان به منظور نظارت بر اجرای واکسیناسیون گروه های هدف، از برخی مراکز واکسیناسیون کرونا در شهرستان بازدید کرد.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 22:24
🇮🇷با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان غربی برگزار شد :
برگزاری آیین تکریم و معارفه دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بوکان
این آیین با ریاست امام جمعه شهرستان بوکان و با حضور فرماندار شهرستان بوکان، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان غربی و هیئت همراه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 19:22
🇮🇷با حضور مدیر کل ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) برگزار شد :
برگزاری مراسم پویش ملی اهدای وسایل سرمایشی به مناطق کم برخوردار
این پویش ملی با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، اعضای شورای تأمین و اداری شهرستان بوکان در محل سالن شهید رجایی فرمانداری شهرستان بوکان برگزار گردید.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 14:19
🇮🇷دیدار مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با فرماندار شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه مورخ ١٠ مرداد ماه ١4٠١، «عزتی» مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با «اسکندری» فرماندار شهرستان بوکان و «ماموستا ملا عباس احمدی» امام جمعه شهرستان بوکان در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو نمود.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 12:18
🇮🇷برگزاری جلسه مکان‌یابی فاز ٢ شهرک صنعتی
این جلسه با ریاست پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور نماینده شرکت شهرک های صنعتی استان آذربایجان غربی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.
  • دوشنبه 10 مرداد 1401 ساعت 12:17
<< < 5 6 7 8