بازدید فرماندار شهرستان بوکان از گره های ترافیکی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، صنعتی سرپرست فرمانداری بوکان به همراه فرمانده انتظامی، شهردار بوکان و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی از گره های ترافیکی سطح شهر بازدید بعمل آورد.
  • یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 ساعت 23:59
فرماندار بوکان: زن در اسلام بالاترین جایگاه را دارا است
برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر با حضور صنعتی سرپرست فرمانداری بوکان، اعضای شورای تامین و اداری و بانوان این شهرستان
همزمان با سالروز میلاد کریمه‌ اهل بیت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت با حضور جمع کثیری از دختران نخبه و مدیران بوکانی ویژه برنامه ای در سالن سردار سلیمانی این شهر برگزار شد.
  • یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 ساعت 23:57
پیام‌های جعلی سامانه ثنا را بشناسید
پیام ابلاغ قضائی به افرادی که سابقا در سیستم ثنا ثبت نام کرده اند ارسال می‌شوند و فاقد لینک هستند و کسانی که در سیستم ثنا ثبت نام نکرده اند به نشانی محل سکونت و یا محل کار افراد از طریق پست ارسال می‌شود. این پیامک ها، هرگز با شماره سیم کارت شخصی ارسال نمی‌شوند و به هیچ وجه برای مشاهده آن، نیاز به واریز وجه نمی‌باشد. همچنین برای اطمینان، کاربران می‌توانند به سایت اصلی ابلاغ الکترونیک قضایی به آدرس https:‎//eblagh.adliran.ir مراجعه و از این طریق ابلاغ قضائی را بررسی کنند.
  • شنبه 30 اردیبهشت 1402 ساعت 23:49
جلسه شورای آرد و نان شهرستان بوکان برگزار گردید :
این جلسه با ریاست صنعتی سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری تشکیل شد.
  • شنبه 30 اردیبهشت 1402 ساعت 23:17
برگزاری جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست براخاصی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • شنبه 30 اردیبهشت 1402 ساعت 23:16
افزایش وام بازنشستگان تامین اجتماعی به 20 میلیون تومان
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از افزایش مبلغ وام بازنشستگان تأمین اجتماعی به 20میلیون تومان در سال جاری خبر داد و گفت: از خردادماه ثبت‌نام از بازنشستگان توسط کانون‌های بازنشستگی برای دریافت وام آغاز خواهد شد.
  • شنبه 30 اردیبهشت 1402 ساعت 23:16
‍ ماموستا ملا عباس احمدی امام جمعه شهرستان بوکان: مساله فرزندآوری و جوانی جمعیت برای کشور بسیار مهم و حساس است.
امام جمعه شهرستان بوکان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر بوکان با اشاره به شعار امسال (1402) هفته ملی جمعیت « سهم من از جوانی ایران» گفت: مسئله فرزندآوری و جوانی جمعیت بسیار مهم است لذا باید دستگاه‌های اجرایی پیگیر این موضوع باشند.
  • شنبه 30 اردیبهشت 1402 ساعت 23:14
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بوکان
روز شنبه 30 اردیبهشت ماه 1402 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بوکان به ریاست صنعتی سرپرست فرمانداری بوکان و با حضور اعضای این ستاد برگزار گردید.
  • شنبه 30 اردیبهشت 1402 ساعت 23:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>