هفتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بوکان برگزار شد
جلسه کمیته اشتغال، سرمایه گذاری وامور اقتصادی شهرستان با موضوع بررسی آخرین وضعیت اشتغال شهرستان با ریاست پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 21:32
مراسم تکریم و معارفه رئیـس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بوکان برگزار شد :
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان مراسم تکریم و معارفه رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بوکان با حضور معاونت مدیر کل و حراست کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان غربی در محل دفتر فرماندار برگزار شد
  • یکشنبه 30 بهمن 1401 ساعت 21:31
پیام تبریک فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت بیست و هفتم رجب سالروز بعثت رسول اکرم(ص)
متن این پیام به شرح زیر میباشد مبعث پیامبر رحمت و نور سرآغاز تغییر و تحول در همە ارکان زندگی بشریت و سوق دادن آدمیت بە یافتن سرشت واقعی خویش کە همانا خداجویی و یکتاپرستی برای رهایی از شرک و بت پرستی است
  • شنبه 29 بهمن 1401 ساعت 10:04
برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات دهکده دواب
این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان بوکان، رئیس شورای اسلامی شهر، کارشناس شهرداری و مسئولین ادارات خدمات رسان و نماینده اهالی منطقه دهکده دواب در محل دفتر فرماندار تشکیل شد.
  • پنج شنبه 27 بهمن 1401 ساعت 10:02
برگزاری جلسه هم اندیشی کارگروه  در راستای برنامه ریزی برای چشم انداز افق چندسال آینده شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور حبیب زاده نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی، شورای شهر و شهردار و همچنین مسئولین ادارات در محل فرمانداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 26 بهمن 1401 ساعت 21:52
نشست فرماندار و نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی با بانوان برگزیده مسابقه آشپزی
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر برگزار شد
این نشست با حضور فرماندار شهرستان بوکان و نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی و با حضور بانوان برگزیده فعال در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 20:52
بازدید فرماندار بوکان و نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی از دانشگاه پیام نور
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ ضمن حضور سرزده فرماندار ونماینده شهرستان بوکان در دانشگاه پیام نور این شهرستان و دیدار با مسئولین دانشگاه، از بخشها و قسمت های مختلف بازدید و با کارکنان مربوط برای حل مسائل و مشکلات گفت و گو نمودند و مشکلات موجود در دانشگاه مطرح گردید که توسط فرماندار و نماینده پیگیری‌های لازم صورت گرفت.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 20:51
برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست «پارسامهر» معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • سه شنبه 25 بهمن 1401 ساعت 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8