جلسه بررسی مشکلات تعاونی ژینگه
خط انتقال آب به این مجتمع صنفی سریعا اجرائی و زمین مورد نیاز جهت تبدیل پست موقت ۱۳۲برق توسط ژینگه تامین و این پست به دائمی تبدیل شود و همچنین برنامه زمانبندی جهت اتمام پروژه توسط این شرکت ارائه و مقدمات تشکیل مجمع سالیانه جهت ارائه عملکرد فراهم شود.
  • پنج شنبه 28 آذر 1398 ساعت 10:28
‍ برگزاری جلسه بررسی وضعیت خدماتی منطقه امیرآباد
‍ برگزاری جلسه بررسی وضعیت خدماتی منطقه امیرآباد با ریاست "خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور اعضای شورای اسلامی و شهردار بوکان، روسای ادارات راه و شهرسازی، آبفای شهری و مسئولین مربوطه و همچنین امام جماعت و تعدادی از اهالی عزیز امیرآباد در محل سالن جلسات فرمانداری
  • پنج شنبه 28 آذر 1398 ساعت 10:22
‍ برگزاری جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بوکان
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان: مدیران و مسئولان دستگاه های ذیربط اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان باید در مواقع بروز بحران آمادگی لازم را داشته باشند.
  • سه شنبه 26 آذر 1398 ساعت 10:17
نشست بخشدار مرکزی با دهیاران بخش مرکزی پیرامون مسائل انتخاباتی
بخشدار مرکزی: با توجه به انتخابات پیش رو دهیاران به عنوان نماینده دولت باید دقت کنند که در نهایت عدالت و بی‌طرفی فعالیت کنند تا شائبه‌ای ایجاد نشود.
  • چهارشنبه 20 آذر 1398 ساعت 08:45
برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بوکان
برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بوکان با حضور نماینده فرمانداری شهرستان بوکان، مسئولین ادارات تعزیرات حکومتی، صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، جهاد کشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مسئولین مربوطه/ روز سه شنبه مورخ ۱۹ آذر ماه ۹۸
  • سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 10:14
برگزاری جلسه ستاد پیشگیری از آنفلوانزا در شهرستان بوکان
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان: بر آمادگی کامل مجموعه شهرستان در راستای خدمات رسانی به حوزه سلامت تاکید کرد.
  • سه شنبه 19 آذر 1398 ساعت 08:42
نشست سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با دهیاران بخش سیمینه پیرامون مسائل انتخاباتی
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان: در این چند ماه مانده به برگزاری انتخابات باید فضای سالم را برای برگزاری انتخابات آماده کنیم.
  • دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 08:39
انتصاب آقای حسن خضری به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی بوکان با حکم استاندار آذربایجان غربی
با حکم محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، حسن خضری به عنوان سرپرست بخشداری مرکزی بوکان منصوب شد.
  • دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 08:36
برگزاری جلسه هیات بازرسی حوزه انتخابیه بوکان
رئیس هیات بازرسی: از عموم شهروندان درخواست نمود هر گونه شکایت، انتقادات و پیشنهادات خود در مورد روند انتخابات را با مراجعه حضوری به محل استقرار هیات بازرسی در فرمانداری مطرح و یا به شماره تماس ۴۶۲۴۵۹۰۵ اعلام نمایند.
  • یکشنبه 17 آذر 1398 ساعت 08:33
پیام تسلیت "خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان در پی درگذشت تعدادی از خواهران و برادرانمان در حادثه آتش‌سوزی تالار شهرستان سقز
پیام تسلیت "خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان در پی درگذشت تعدادی از خواهران و برادرانمان در حادثه آتش‌سوزی تالار شهرستان سقز ( بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ) «إنّا لله و إنّا إلیهِ رَاجعُون»
  • شنبه 16 آذر 1398 ساعت 08:30