ماسک بزنیم
ماسک بزنیم
  • چهارشنبه 9 مهر 1399 ساعت 07:56
نشست هم اندیشی؛
پروژه حفاظت از میش مرغ (چیرگ) با مشارکت جوامع محلی در بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۸) نشست هم‌اندیشی با موضوع پروژه حفاظت از میش مرغ (چیرگ) با مشارکت جوامع محلی در بوکان با حضور کارشناس فرمانداری، اعضای کانون گردشگران طبیعت ایران، مسئول آموزش و مربیان سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان و نمایندگان جهاد کشاورزی و مجمع امور مشورتی زنان بوکان با هدف برنامه‌ریزی برای برگزاری کلاس‌های آموزشی برای جامعه هدف روستایی و کلاس‌های آموزشی صنایع دستی حول محور برندسازی میش‌مرغ برگزار گردید.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 15:00
سخنگوی دولت :
رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح کشور به ۶۱.۸۵ درصد کاهش یافته است. استفاده از ماسک در کشور نیز به ۵۸ درصد کاهش یافته و میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در صنوف مراکز عمومی کامل اجرا نمی شود.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 14:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با نمایندگان دفاتر اسناد رسمی شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز سه‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۸) نمایندگان دفاتر اسناد رسمی شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، به مسائل و مشکلات مرتبط با دفاتر اسناد رسمی شهرستان پرداختند.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 14:30
اطلاعیه
اطلاعیه قطع گاز قسمتی از روستای اینگیجه (روز دوشنبه، مورخ ۸ مهرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۸ صبح لغایت ساعت ۱۸:۰۰ عصر)
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 14:22
فرماندار شهرستان بوکان؛
سمن‌ها پل ارتباطی حاکمیت با بدنه اجتماعی هستند/ ضرورت ایجاد نشاط اجتماعی و امید در جامعه با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی/ شهرستان بوکان در بسیاری از حوزه‌های از جمله صنعت، گردشگری، کشاورز
فرماندار شهرستان بوکان در ابتدای سخنانش با ابراز خوشحالی از وجود ظرفیت و پتانسیل بالای انسانی در حوزه محیط زیست و دیگر سازمان‌های مردم نهاد در شهرستان بوکان، از برگزاری جلسات مداوم با معتمدین، سمن‌ها، اساتید دانشگاهی و غیره در راستای تعامل و ارتباط مستمر با بدنه اجتماعی خبر داد و گفت: سمن‌ها پل ارتباطی حاکمیت با بدنه اجتماعی هستند و از توانایی دریافت و پردازش اطلاعات صحیح‌تر و بهتری برخوردار می‌باشند.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 14:00
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از شهرک صنعتی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۷/۰۸) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه روسای ادارات صمت، جهاد کشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، نماینده شرکت شهرک‌های صنعتی شهرستان و کارشناسان فرمانداری از شهرک صنعتی بوکان بازدید نمود.
  • سه شنبه 8 مهر 1399 ساعت 14:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیر توزیع برق شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز دوشنبه (۹۹/۰۷/۰۷) «نصیری» مدیر توزیع برق شهرستان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از اقدمات انجام شده و وضعیت توزیع برق شهرستان ارائه نمود.
  • دوشنبه 7 مهر 1399 ساعت 14:21
در دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی مطرح شد؛
افزایش سهمیه مقاوم سازی شهرستان بوکان از ۸۰۰ واحد به ۲۰۰۰ واحد در سالجاری/لزوم هماهنگی بیشتر بخشداران، دهیاران و بانک‌های عامل در راستای جذب سهمیه ابلاغی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۷/۰۷) «بدلی» مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی به همراه معاون عمران روستایی و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوکان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، به ارائه گزارشی از اقدامات بنیاد مسکن پرداخت.
  • دوشنبه 7 مهر 1399 ساعت 14:20
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان و اعضای شورای تامین در ستاد انتظامی شهرستان بوکان
  • دوشنبه 7 مهر 1399 ساعت 14:20