اطلاعیه قطع گاز
اطلاعیه قطع گاز قسمتی از روستای اینگیجه (روز یک‌شنبه، مورخ ۱۳ مهرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۸ صبح لغایت ساعت ۱۸:۰۰ عصر)
  • شنبه 12 مهر 1399 ساعت 10:00
در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بوکان مطرح شد:
مسئولان بایستی با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود کمک حال صنایع باشند/ لزوم تقویت زیرساخت‌های فیزیکی حوزه تولید
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان در روز پنج‌شنبه مورخ ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹، با حضور «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، «خلیل‌نژاد» معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل صمت آذربایجان‌غربی و «احمدپوری» رییس اتاق اصناف شهرستان بوکان از زحمات «حسن عبدی» تقدیر و قدردانی به عمل آمد و «محمدصالح زندش» به عنوان سرپرست اداره صمت شهرستان بوکان منصوب گردید.
  • شنبه 12 مهر 1399 ساعت 08:06
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با جمعی از معتمدین شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۱۰) جمعی از معتمدین سطح شهرستان بوکان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات موجود شهرستان پرداختند.
  • جمعه 11 مهر 1399 ساعت 08:14
بازدید از مرکز نگهداری سالمندان و معلولین ذهنی میلاد بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۱۰) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از مرکز سالمندان و معلولین ذهنی میلاد بوکان بازدید و از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و کمبودهای این مرکز قرار گرفت.
  • جمعه 11 مهر 1399 ساعت 08:08
بازدید سرزده فرماندار شهرستان بوکان از ادارات پست و توزیع نیروی برق شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز پنج‌شنبه (۹۹/۰۷/۱۰) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان از ادارات پست و توزیع نیروی برق شهرستان بوکان با هدف ارزیابی نقاط قوت و ضعف بخش‌های مختلف خدمات‌دهی ادارات دولتی به مردم در شهرستان بوکان بازدید بعمل آورد و از نزدیک با کارکنان ادارات مذکور دیدار و در جریان مسائل و مشکلات و نحوه خدمات‌دهی به ارباب رجوع قرار گرفت.
  • جمعه 11 مهر 1399 ساعت 08:04
بازدید از مرکز نگهداری کودکان و نوجوانان بی سرپرست و بدسرپرست بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۰۹) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از خانه بوستان (دخترانه و پسرانه) بازدید و از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و کمبودهای مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست قرار گرفت.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 10:06
برگزاری جلسه بررسی پروژه‌های ملی حوزه راهسازی شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۰۹) جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های ملی حوزه راهسازی با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان، روسای ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان، مدیر شرکت ساخت و توسعه راه‌ها در استان آذربایجان‌غربی، نمایندگان پیمانکار پروژه‌های کنارگذر، اتوبان و تقاطع‌های غیرهمسطح، ناظر مقیم مهندسین مشاور برآیند و کارشناس ارزیابی اداره حقوقی شرکت ساخت و توسعه راه‌های کشور در محل فرمانداری شهرستان بوکان برگزار شد.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 10:04
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز چهارشنبه (۹۹/۰۷/۰۹)، مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان به همراه رئیس شورای اسلامی شهر بوکان، مدیر آب و فاضلاب شهرستان و شهردار بوکان از پروژه‌های اجرای شبکه فاضلاب و هدایت آب‌های سطحی کوچه‌های ربن واقع در خیابان چومه‌لان منطقه امیرآباد و هدایت آب‌های سطحی منطقه مسجد تنعیم بازدید بعمل آوردند.
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 10:03
اطلاعیه
ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوکان
▫️۱. عدم حضور غیرضرور در تجمعات و اماکن عمومی ▫️۲. استفاده از ماسک به محض خروج از منزل ▫️۳. رعایت فاصله اجتماعی حداقل ۲ متر
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 10:01
۱۰ مهرماه، روز جهانی سالمندان گرامی‌باد
۱۰ مهرماه، روز جهانی سالمندان گرامی‌باد
  • پنج شنبه 10 مهر 1399 ساعت 08:02