بازدید فرماندار شهرستان بوکان از بخشداری مرکزی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز یک‌شنبه (۹۹/۰۷/۰۶) مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان ضمن بازدید از بخشداری مرکزی با «خضری» بخشدار مرکزی و کارشناسان بخشداری دیدار کرد.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 10:30
دستور مجازات روحانی برای کسانی که ماسک نمی‌زنند
رئیس جمهور در ستاد ملی کرونا: نظارت‌ها کاهش یافته، گزارش‌های اخیر وزارت بهداشت نشان می‌دهد که کرونا جوانان را نیز بیمار می‌کند. ۱۴ درصد افرادی که بستری هستند قبلا کرونا گرفته بودند. ناچاریم مقررات و نظارت‌ها را تشدید کنیم.
  • یکشنبه 6 مهر 1399 ساعت 09:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با بخشدار و کارشناسان بخشداری سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «محمدی» بخشدار سیمینه به همراه کارشناسان بخشداری و نماینده دهیاران بخش سیمینه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت روستاهای تابع بخش سیمینه ارائه نمود.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 21:00
برگزاری شصت و نهمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان غربی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، شصت و نهمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان و فرمانداران سراسر استان بصورت ویدیوکنفرانس در روز شنبه، مورخ ۵ مهرماه ۱۳۹۹ برگزار گردید.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 19:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس دانشکده پرستاری بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «علی‌آقایی» رییس دانشکده پرستاری بوکان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت دانشکده پرستاری ارائه دادند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 14:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با مدیران بیمه سلامت و بیمه ایران (شعبه مرکزی)
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «رشیدی» رییس اداره بیمه سلامت و «ادیب» مدیر بیمه ایران شعبه مرکزی با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت و تعداد بیمه شدگان سلامت و بیمه ایران ارائه دادند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 13:00
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز شنبه (۹۹/۰۷/۰۵) «سعادتی» رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بوکان و هیات همراه با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت موقوفات شهرستان ارائه و به بیان مسائل و مشکلات حوزه اوقاف پرداختند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 13:00
بازدید
بازدید کارشناس عمران فرمانداری بهمراە رییس ادارە راهداری و حمل و نقل جادە‌ای شهرستان بوکان از محل باند کندرو محدودە روستای ناچیت و نظارت بر عملیات ساماندهی آن
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:30
دیدار فرماندار شهرستان بوکان با رییس اداره هواشناسی شهرستان بوکان
اداره هواشناسی بوکان از سال ۸۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. ایستگاه از ابتدا بصورت ۱۲ ساعته و سنتی فعالیت می‌نمود تا اینکه در سال ۹۵ از محل اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه، ایستگاه تمام اتوماتیک خریداری و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:30
فرماندار شهرستان بوکان؛
استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و ترویج آن با بهره‌گیری از فضای مجازی و رسانه‌های فعال شهرستان باید به فرهنگ عمومی مردم تبدیل شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، مهندس «امین‌زاده» روز شنبه در جلسه ستاد کرونای شهرستان بوکان که در سالن جلسات فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد برگزار شد، افزود: در روزهای اخیر شاهد افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا درسطح کشور، استان و شهرستان هستیم و این شرایط می‌طلبد که همه مردم و مسوولان رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک را در دستور کار خود قرار دهند.
  • شنبه 5 مهر 1399 ساعت 12:00