به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران : برگزاری مراسم یادواره شهدای سیمینه به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان این مراسم در سالن ورزشی شهر سیمینه با حضور فرماندار، جمعی از مسئولین و مردم شریف این شهر برگزار شد.
برگزاری مراسم یادواره شهدای سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان این مراسم در سالن ورزشی شهر سیمینه با حضور فرماندار، جمعی از مسئولین و مردم شریف این شهر برگزار شد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 17:02
به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران :
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از مرکز شبانه روزی تحصیلی دخترانه شهر سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر از مرکز شبانه روزی تحصیلی دخترانه شهر سیمینه بازدید و ضمن بررسی مشکلات و موانع موجود در رشته های مختلف این مرکز دستور حل آنی مشکلات را صادر نمود.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 17:01
به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران:
دیدار با خانواده معزز شهدا وجانبازان در شهر سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور در شهر سیمینه با خانواده معزز شهدا و جانبازان سرافراز دیدار نمود.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 16:58
سالروز میلاد با سعادت مولود کعبه امیرالمومنین حضرت علی (علیه‎السلام ) و روز پدر مبارک
پیام تبریک فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)و روز مرد
  • شنبه 15 بهمن 1401 ساعت 22:33
در دومین روز از جشن های چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
ویژه برنامه گرامی داشت شهدای بوکان با حضور جمع کثیری از مردم، خانواده های معظم شهدا و مسئولان شهرستانی در فرهنگ سرای سردار سلیمانی این شهر برگزار شد
  • پنج شنبه 13 بهمن 1401 ساعت 22:04
برگزاری جلسه شورای هماهنگی بانکهای عامل
این جلسه به ریاست اسکندی فرماندار شهرستان و حضور روسای بانکهای عامل و با موضوع بررسی چالشها و مشکلات پیش روی بانکها سطح شهرستان در پرداخت تسهیلات به متقاضیان برگزار شد.
  • چهارشنبه 12 بهمن 1401 ساعت 09:40
به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
دیدار با خانواده شهید والامقام صلاح الدین سیدا
روز چهارشنبه 12 بهمن ماه 1401 امام جمعه، فرماندار شهرستان بوکان و اعضای شورای تامین با خانواده شهید والامقام صلاح الدین سیدا دیدار و از تلاشها و رشادتهای این خانواده در راه دفاع از میهن اسلامی ایران تقدیر نمودند.
  • چهارشنبه 12 بهمن 1401 ساعت 09:39
نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس بوکان
همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن و نخستین روز از دهه مبارک فجر امروز صبح 9 و 33 دقیقه زنگ انقلاب در مدرسه علم و صنعت بوکان و با حضور جمع کثیری از مسئولان و دانش آموزان نواخته شد
  • چهارشنبه 12 بهمن 1401 ساعت 09:38
<< < 5 6 7 8