ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان
در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره با مردم، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان بر اساس روال همیشگی دوشنبه های مردمی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان ؛ باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان برای پیگیری مشکلات مردم از نزدیک طی ملاقاتی با تعدادی از مردم گفتگو کرد و پیگیر رفع مشکلات آنها شد.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 21:57
دیدار مدیر کل بنیاد شهید استان آذربایجان غربی با فرماندار شهرستان بوکان
حجت الاسلام والمسلمین میرزایی ،مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی با اسکندری فرماندار شهرستان بوکان در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو نمود.
  • دوشنبه 19 دی 1401 ساعت 21:56
دیدار «حسینی» مسئول عتبات عالیات استان اذربایجانغربی با فرماندار شهرستان بوکان
روز یکشنبه مورخ ١٨ دی ماه ١4٠١ «حسینی» مسئول عتبات عالیات استان اذربایجانغربی بهمراه هیئت همراه با «اسکندری» فرماندار شهرستان بوکان پیرامون مسایل حوزه کاری دیدار و گفتگو نمود.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 22:03
جلسه هماهنگی در خصوص نحوه فعالیت دفاتر فنی و ناظرین حوزه روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور بخشدار مرکزی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بوکان و سازمان کاردان های ساختمان جهت ارائه خدمات در سطح روستاهای شهرستان در محل دفتر فرماندار تشکیل شد.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 17:18
ششمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان بوکان برگزار شد
این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضای کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 17:18
برگزاری جلسه تآمین زمین مراکز بهداشتی، درمانی و فضاهای ورزشی در سطح شهر و روستاها
این جلسه با ریاست پارسامهر معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور بخشدار مرکزی و نمایندگان ادارات راه و شهرسازی، شهرداری، ورزش و جوانان، مسکن و شهرسازی، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای حومه در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • یکشنبه 18 دی 1401 ساعت 17:17
برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری
برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان به ریاست محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرماندار شهرستان بوکان بصورت ویدیوکنفرانس
  • شنبه 17 دی 1401 ساعت 17:15
فرماندار شهرستان بوکان با دبیران مدارس نشست و گفتگو نمود:
این نشست پیرامون بحث، بررسی و رفع مشکلات مدارس شهرستان با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و حضور جمعی از مدیران مدارس پنجشنبه پانزدهم دی ماه ١4٠١ در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • پنج شنبه 15 دی 1401 ساعت 22:11
پیشرفت و آبادانی روستاها:
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از روستاهای درحال گازرسانی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، باباخان اسکندری فرماندار این شهرستان از روستاهای کانی رش، سیف الدین علیا، کوچک و اوطمیش که در حال گازرسانی میبشاند بازدید میدانی بعمل آورد.
  • سه شنبه 13 دی 1401 ساعت 19:14
مقام معظم رهبری (مدظله العالی) :
من یاد شهید سلیمانی عزیزمان را هرگز فراموش نمی کنم.
سالروز شهادت سردار سرافراز جهان اسلام و سرباز صادق و فداکار دین و قرآن، نظامی مؤمن و پارسا و پرهیزکار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست آمریکا و استکبار جهانی تسلیت باد.
  • سه شنبه 13 دی 1401 ساعت 18:58
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 > >>