بازدید فرماندار بوکان از مراکز نیکوکاری و موسسه خیریه شهرستان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، سرپرست فرمانداری این شهرستان به همراه رئیس کمیته امداد از مراکز نیکوکاری باب الریان،درگای رحمت، رسول اکرم روستای یکشوه و موسسه بیماران خاص بازدید بعمل آمد.
  • یکشنبه 17 اردیبهشت 1402 ساعت 12:21
برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت ولادت حضرت معصومه(س)  و روز دختر پیرامون ارائه برنامه های پیشنهادی
این جلسه با ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضا در محل دفتر آن معاونت برگزار گردید.
  • شنبه 16 اردیبهشت 1402 ساعت 12:20
اطلاعیه روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق بوکان
به اطلاع همشهریان عزیز می‌رساند، به دلیل تعمیرات خطوط برق و رفع حریم روز شنبه مورخ 16 اردیبهشت ماه، کلیه مشترکان روستاهای جاده میاندواب شامل روستاهای کانی شقاقان . اشکوتان . ملالر . عبدالله تپه سی ‌. کهنه ملالر . قازانسر . شوریجه . پمپاژ شیخ علی . انشعابات دست راست روستای داشبند و پمپاژ آب روستای داشبندساعت 10لغایت 13خاموشی اعمال می‌گردد.
  • جمعه 15 اردیبهشت 1402 ساعت 21:56
دیدار مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان آذربایجان غربی با مسئولین شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، جلسه ای به ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی ، دادستان، ریاست شورا و نماینده شهرداری، ریاست اداره مسکن و شهرسازی و همچنین با حضور مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان غربی، معاونت میراث فرهنگی و معاونت گردشگری و با حضور دوستداران باستان شناسی شهرستان تشکیل گردید.
  • جمعه 15 اردیبهشت 1402 ساعت 21:53
بازدید سرزده فرماندار شهرستان بوکان از اداره جهادکشاورزی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، خشایار صنعتی سرپرست فرمانداری به صورت سرزده از اداره جهادکشاورزی شهرستان بوکان و واحدهای آن بازدید بعمل آورد.
  • چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 ساعت 23:41
به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت صورت پذیرفت؛
دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با رئیس و کارکنان شبکه بهداشت و درمان و مرکز بهداشت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان: به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت فرماندار بوکان ضمن تبریک هفته سلامت و دیدار با پرسنل، این هفته را به همه زحمتکشان عرصه سلامت تبریک گفت.
  • چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 ساعت 23:39
دیدار فرماندار با جمعی از پرسنل آموزش و پرورش به مناسبت گرامیداشت مقام معلم
به همین مناسبت دیداری با صنعتی سرپرست فرمانداری بوکان و با حضور سرپرست آموزش و پرورش و هیئت همراه در محل دفتر فرماندار صورت گرفت.
  • چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 ساعت 23:38
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از روستای قره گول
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان صنعتی سرپرست فرمانداری این شهرستان به همراه بخشدار سیمینه و اعضای شورای اسلامی بخش و شهر سیمینه از روستای قره گول از توابع همین بخش بازدید ‌و روند عملیات اجرایی احداث سالن ورزشی این روستا را بررسی کرد.
  • چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 ساعت 23:37
کلنگ زنی سالن ورزشی ملالر رقم خورد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز سه شنبه مورخ 12 اردیبهشت ماه 1402 ، صنعتی سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان ، از بخش سیمینه بازدید و در مراسمی با حضور مسئولین شهرستانی ، بخشدار سیمینه ، شورای اسلامی بخش و شهر سیمینه ، در روستای ملالر از توابع این بخش ، پروژه احداث یک سالن ورزشی را کلنگ زنی کردند.
  • چهارشنبه 13 اردیبهشت 1402 ساعت 23:36