بازدید فرماندار شهرستان بوکان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بوکان
فرماندار شهرستان بوکان از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان بازدید و در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت.
  • شنبه 26 آذر 1401 ساعت 20:51
برگزاری جلسه ستاد خانواده و جمعیت شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست براخاصی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بوکان در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با حضور اعضای ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • پنج شنبه 24 آذر 1401 ساعت 12:24
60 درصد تعهد اعتباری سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی در سال جاری تخصیص یافت
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 60 درصد تعهد مربوط به سال جاری در خصوص اعتبارات ابلاغی سفر رییس جمهور به این استان تخصیص یافته است.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 12:31
برگزاری جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بوکان
این جلسه با ریاست «پارسامهر» معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان بوکان و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
  • چهارشنبه 23 آذر 1401 ساعت 12:31
جلسه شورای پشتیبانی نهضت سوادآموزی شهرستان بوکان برگزار شد :
این جلسه با ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور حسن خانی رئیس نهضت سوادآموزی استان آذربایجان غربی و با حضور اعضا در محل دفتر فرماندار تشکیل شد.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 12:29
برگزاری جلسه جهاد آبرسانی استان
این جلسه با ریاست رهبردین معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی و با حضور فرماندار شهرستان بوکان و رؤسای ادارات بوکان به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 12:28
افتتاح چمن مصنوعی هنرستان شهید مفتح
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، چمن مصنوعی هنرستان شهید مفتح به عنوان دومین زمین چمن مصنوعی در حوزه آموزش و پرورش به بهره برداری رسید
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 12:27
مراسم تکریم و معارفه رئیـس دانشگاه پیام نور شهرستان بوکان برگزار شد :
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان بوکان با حضور «طالب زاده » رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان غربی در محل دفتر فرماندار برگزار شد
  • دوشنبه 21 آذر 1401 ساعت 21:35
در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره با مردم، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان برگزار شد
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان ؛ باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان برای پیگیری مشکلات مردم از نزدیک طی ملاقاتی با تعدادی از مردم گفتگو کرد و پیگیر رفع مشکلات آنها شد.
  • دوشنبه 21 آذر 1401 ساعت 21:34
در راستای پیگیری مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان بوکان صورت گرفت :
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از پروژه اتوبان بوکان_میاندوآب
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان در راستای پیگیری مصوبات سفر استاندار محترم آذربایجان غربی به شهرستان بوکان از پروژه فوق بازدید نمود که با توجه به خلع ید پیمانکار قبلی ١٣ کیلومتر از باقیمانده پروژه مجددا در اردیبهشت ماه سال‌جاری به پیمان واگذار شده و با تجهیز کارگاه، پروژه مذکور فعال بوده و هم اکنون بخش عمده‌ای از کارهای خاکبرداری و اجرای ایمنی فنی آن به اتمام رسیده است.
  • یکشنبه 20 آذر 1401 ساعت 21:26
<< < 2 3 4 5