اطلاعیه روابط عمومی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان بوکان درخصوص قطعی برق
به اطلاع کلیه شهروندان محترم و فهیم شهر بوکان می‌رساند که این مدیریت با همکاری پرسنل زحمت‌کش شهرداری به جهت پایداری و جلوگیری از خاموشی‌های ناخواسته اقدام به شاخه‌زنی و هرس درختان خواهند نمود، به همین علت برق کلیه مشترکان مناطق و کوچه‌های مسیرهای زیر: از سه راهی خاوران تا میدان فرمانداری/ بلوار سربازان گمنام، خیابان انقلاب/ خیابان شهید حمیدی ( کبابی فقیه) و خیابان شهید فهمیده/ روز سه‌شنبه (۱۱ آذرماه) از ساعت ۳ بامداد لغایت ۵ صبح بی‌برق می‌شوند.
  • دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 13:00
برگزاری جلسه کمیسیون امور هماهنگی تعزیراتی حکومتی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۹/۱۰) جلسه کمیسیون امور هماهنگی تعزیراتی حکومتی با ریاست «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان و حضور فرمانده نیروی انتظامی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران، معاون اداره اطلاعات و روسا و نمایندگان ادارات تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، دامپزشکی و صنعت، معدن و تجارت شهرستان بوکان با محوریت پیشگیری و نظارت بر عرضه و توزیع نهاده‌های دامی در محل فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 11:00
سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس گرامی باد
سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس گرامی باد
  • دوشنبه 10 آذر 1399 ساعت 07:54
در قالب اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی صورت گرفت؛
سومین روز از فعالیت تیم‌های ناظران سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان بوکان با حضور اعضای جوانان، امدادگران و داوطلبان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ برای سومین روز متوالی تیم‌های ناظران سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان بوکان با حضور اعضای جوانان، امدادگران و داوطلبان اقدام به تذکر و توصیه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی ویژه اصناف شامل مغازه‌داران و فروشنده‌گان معابر و همچنین خریداران نمودند.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 21:00
نمودار روند موارد ابتلا و فوت کرونا در استان از ابتدای شیوع تا هفته اول آذرماه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، در این نمودارها ۳ نقطه پیک شیوع بیماری به وضوح مشخص است. اما نکته قابل توجه افزایش قابل توجه ارتفاع نقاط اوج بیماری نسبت به مرحله قبل می‌باشد.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 20:30
نکات مهم رانندگی در زمستان
نکات مهم رانندگی در زمستان
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 20:00
اطلاعیه
اطلاعیه قطع گاز
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 19:30
متقاضیان وام یک میلیونی چگونه پیامک ارسال کنند؟
متقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا برای ثبت نام در این طرح باید کد ملی سرپرست خانوار را از سیم کارتی که به نامش هست، به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند. چنانچه پیامک ارسال نشد، بار دوم آن را به ۹۸۶۳۶۹+ بفرستند.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 18:00
فرماندار شهرستان بوکان مطرح کرد؛
اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا در شهرستان بوکان/ تشکیل تیم‌های رهگیری، مراقبتی، نظارتی و حمایتی
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز یک‌شنبه (۹۹/۰۹/۰۹) «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا که با ریاست استاندار آذربایجان‌غربی و بصورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای طرح در سطح شهرستان ارائه و اظهار داشت: بلافاصله پس از ابلاغ طرح مذکور جلسه هم‌اندیشی با حضور ادارات متولی برگزار و کل شهر بوکان با محوریت مراکز جامع سلامت شهری بلوک‌بندی شده است.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 10:30
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح محله محور شهید سلیمانی برای قطع زنجیره کرونا در آذربایجان غربی
طرح مبتنی بر محله و خانواده، منطبق بر نظام گسترش شبکه بهداشتی و درمانی، جلب مشارکت مردمی، ارائه فعال خدمات و مراقبتها، جلب همکاری بین بخشی، بهره گیری از ظرفیت های برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت و استفاده از فناوری های نوین است.
  • یکشنبه 9 آذر 1399 ساعت 10:00