رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان به سمت رییس امور اداری و منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی منصوب شد

با حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی؛

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان به سمت رییس امور اداری و منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی منصوب شد

✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان؛ روز شنبه (۹۹/۰۷/۱۹) جلسه‌ای با حضور مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان و «شکری» مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی برگزار و در این جلسه «حسین بیادار» با اهدای حکمی از سوی «شکری» به سمت رییس امور اداری و منابع انسانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان‌غربی و «هاوری شمس‌الهی» به سمت سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بوکان منصوب گردید.

🔹مهندس «امین‌زاده» ابراز امیدواری نمود از ظرفیت و پتانسیل‌های بالای انسانی شهرستان بوکان بیشتر در سطح استان و ادارات کل استفاده گردد و افزود: امیدواریم در آینده شاهد ارتقاء دیگر مدیران خوب شهرستان بوکان باشیم.

▫️فرمانداری شهرستان بوکان در ادامه به حوزه کاری وسیع اداره راهداری اشاره کرد و ادامه داد: ساماندهی راه‌های روستایی از مهمترین مطالبات روستاییان در بازدیدهای اخیر از سطح روستاهای شهرستان بوده است. وی بیان داشت: بایستی اقدمات بیشتری در این حوزه و در جهت رفع محرومیت‌های این مناطق انجام پذیرد.

🔹در این جلسه «شکری» از تحویل ۱۰ کیلومتر مسیر روستایی (از بعد از روستای زاواکیو) به پیمانکار و احتمال شروع بکار پیمانکار این مسیر در سال‌جاری خبر داد.

🔹لازم به ذکر است آقای شمس‌الهی از کارمندان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌غربی بوده است.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»

https://instagram.com/farmandaribukan

@Farmandaribukan1