سمن‌ها پل ارتباطی حاکمیت با بدنه اجتماعی هستند/ ضرورت ایجاد نشاط اجتماعی و امید در جامعه با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی/ شهرستان بوکان در بسیاری از حوزه‌های از جمله صنعت، گردشگری، کشاورز

فرماندار شهرستان بوکان؛

سمن‌ها پل ارتباطی حاکمیت با بدنه اجتماعی هستند/ ضرورت ایجاد نشاط اجتماعی و امید در جامعه با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی/ شهرستان بوکان در بسیاری از حوزه‌های از جمله صنعت، گردشگری، کشاورزی، دامداری و فرهنگی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد/ هم‌افزایی و برآیند کار جمعی بایستی سرلوحه اقداماتمان باشد.

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، روز دوشنبه (۹۹/۰۷/۰۸) اعضای کانون حمایت از حیات وحش آبزیان بوکان با مهندس «امین‌زاده» فرماندار شهرستان بوکان دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، گزارشی از وضعیت حوزه محیط زیست ارائه و به بیان راهکارها و پیشنهادات خود از جمله پیگیری و افزایش سرانه فضای آموزشی، بهداشتی، ورزشی، فضای سبز، تقویت صنعت و چرخه تولید و کسب و کار هوشمند، توجه ویژه به کارکرد و اثربخشی سمن‌ها در عرصه‌های مختلف، توجه ویژه به منابع آبی و زیرزمینی سطح شهرستان، پیگیری جدی در اجرای فاز گردشگری ناله‌شکینه به پارک جنگلی و معرفی سواحل سد بوکان به منظور جذب گردشگر و توسعه صنعت گردشگری، پیگیری در تغییر و ایجاد شهرستان بوکان به منطقه ویژه صنعتی، پیگیری مطالبات مردم حاشیه‌نشین، پیگیری آمایش سرزمینی، پیگیری جدی در امر جذب سرمایه‌گذار، پیگیری و اجرای سند چشم‌انداز آتی شهرستان، افزایش جاده آسفالته روستاها، لزوم احداث بیمارستان جدید و تغییر جانمایی کنونی آن پرداختند.

🔹فرماندار شهرستان بوکان در ابتدای سخنانش با ابراز خوشحالی از وجود ظرفیت و پتانسیل بالای انسانی در حوزه محیط زیست و دیگر سازمان‌های مردم نهاد در شهرستان بوکان، از برگزاری جلسات مداوم با معتمدین، سمن‌ها، اساتید دانشگاهی و غیره در راستای تعامل و ارتباط مستمر با بدنه اجتماعی خبر داد و گفت: سمن‌ها پل ارتباطی حاکمیت با بدنه اجتماعی هستند و از توانایی دریافت و پردازش اطلاعات صحیح‌تر و  بهتری برخوردار می‌باشند.

▫️مهندس «امین‌زاده» ضمن اشاره به حوزه گردشگری به عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی شهروندان بوکان افزود: شهرستان در بسیاری از حوزه‌ها از جمله صنعت، گردشگری، کشاورزی، دامداری، فرهنگی و غیره حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و می‌طلبد از تمامی ظرفیت‌ها برای رشد و توسعه شهرستان استفاده کنیم.

▫️وی از سمن‌ها، نخبگان جامعه و نماینده مردم فهیم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بعنوان چند نمونه از این ظرفیت‌ها نام برد.

▫️فرماندار شهرستان بوکان ایجاد نشاط اجتماعی و امید در جامعه با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی را در شرایط اقتصادی موجود، ضروری دانست و اظهار داشت: در حوزه فرهنگی حداکثر همکاری و تعامل را خواهیم داشت.

▫️مهندس «امین‌زاده» یادآور شد: حرکت در مسیر توسعه شهرستان با همفکری، هم‌افزایی و با دستان خودمان ممکن خواهد شد. وی ادامه داد: هم افزایی و برآیند کار جمعی بایستی سرلوحه اقداماتمان باشد.

▫️ فرماندار شهرستان بوکان هرگونه تلاش برای حرکت در مسیر توسعه را ارزشمند عنوان کرد و وجود تخریب در سطح جامعه را از جمله آسیب‌های بزرگ برشمرد و افزود: تمام تلاشمان را در جهت کم رنگ کردن این آسیب‌ها و حساسیت‌های غیرضروری به کار خواهیم بست.

▫️وی در خاتمه ارتباط هوشمندانه با سطوح مختلف مدیریتی بالاتر در جهت  ارتقاء شاخص‌های مختلف توسعه را ارزشمند و حیاتی عنوان کرد و با تاکید بر اهمیت پیگیری افزود: معتقدم پیگیری معجزه می کند.

🔸 «روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان»

https://instagram.com/farmandaribukan