نواختن زنگ ایثار و مقاومت به مناسبت هفته مبارک بسیج


🗓  شنبه؛ (۱۴۰۰/۰۸/٢٩)

 

نواختن زنگ ایثار و مقاومت به مناسبت هفته مبارک بسیج با حضور امام جمعه شهرستان بوکان، فرماندار شهرستان بوکان، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولین شهرستان بوکان برگزار شد.

فرماندار بوکان روز شنبه در مراسم نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در مدرسه نمونه دولتی تمدن بوکان برگزار شد، اظهار داشت: نهادینه شدن تفکر بسیجی، طمع دشمنان نسبت به کشور را ناکام خواهد کرد. وی گفت: بدون شک بسیج بعنوان مهم‌ترین و تاثیرگذارترین نهاد اجتماعی کشور می‌تواند در حوزه‌های مختلف مورد نیاز انقلاب اسلامی نقش آفرینی کند و حضور جوانان در این شجره طیبه یک دوره تربیتی و تجربه اندوزی برای قبول مسئولیت‌های مهم در آینده است.

امین زاده افزود: تفکر بسیجی به‌عنوان تجربه‌ای بی‌نظیر و میراثی گران‌بها برای تقویت روحیه خودباوری و امید نسبت به آینده در جوانان و نوجوانان باید مورد تاکید قرارگیرد.

فرماندار بوکان با بیان اینکه بسیج بیشترین نقش را در خصوص استحکام درونی نظام می تواند ایفا کند، افزود: امام راحل (ره) با فرمان تشکیل سپاه و بسیج علاوه بر تقویت بخش های مختلف جامعه از جمله عمران و آبادانی، می توان حضور در بخش های مختلف بنیه نظامی کشور را نیز تقویت کرد.


@Farmandaribukan  |  فرمانداری بوکان