‍ نشست مشترک دهیاران بخش مرکزی و سیمینه

‍  نشست مشترک دهیاران بخش مرکزی و سیمینه
سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان : برقراری ارتباط و تعامل دهیاران با مردم  و هماهنگی با بخشداران و شوراهای اسلامی روستا موجب توسعه در روستا ها می شود

‍  نشست مشترک دهیاران بخش مرکزی و سیمینه

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوکان نشست مشترک دهیاران بخش مرکزی و سیمینه با ریاست "خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور بخشدار سیمینه، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی و سیمینه، نماینده بیمه محصولات کشاورزی، مسئولین مربوطه و دهیاران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه دهیاران عزیز شهرستان بابت تلاشهای انجام گرفته در راستای توسعه و آبادانی روستاها گفت : برقراری ارتباط و تعامل دهیاران با مردم  و هماهنگی با بخشداران و شوراهای اسلامی روستا موجب توسعه در روستا ها می شود .

 خسروپور افزود: یکی از مهمترین اقدامات جمهوری اسلامی ایران تشکیل دهیاری ها برای رسیدگی به مشکلات روستاها و رفع مشکلات فرهنگی، توسعه ای، عمرانی و زیرساختی در سطح روستاها است.

وی در ادامه با اشاره به مباحث مقاوم سازی مساکن روستایی،بیمه روستایی و عشایری، بیمه منازل، صدور اسناد مالکیت، بیمه محصولات کشاورزی، گاز رسانی، سوخت و گاز مایع گفت: باید دهیاران به صورت جدی به این حوزه ها ورود داشته باشند و عملکرد دهیاران بر اساس این آیتم ها ارزیابی خواهد شد .