به میمنت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مراسم تجلیل از ورزشکاران برتر استانی وکشوری بوکان این مراسم با حضور فرماندار شهرستان بوکان در اداره ورزش وجوانان وسالن سه هزاز نفری به میمنت دهه مبترکه فجر و تجلیل از ورزشکاران برتر استانی و کشوری برگزار شد. فرماندار بوکان در این مراسم: امروز ورزش یکی از مهم ترین راهکارهای ایجاد نشاط، سلامتی و سرزندگی در جامعه است و با توسل و توسعه ورزش بسیاری از مشکلات اجتماعی جامعه حل می شود. وی در خصوص تاثیر ورزش در کاهش آسیب های اجتماعی نیز گفت: عدم توجه به ورزش باعث بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی می شود لذا سرمایه گذاری در حوزه ورزش علاوه بر آثار مثبت اقتصادی، در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی نیز بسیار موثر است. در پایان این مراسم با اهدای لوح و هدایایی از ورزشکاران تجلیل بعمل آمد. 📆١٨ بهمن ماه ١4٠١ @Farmandaribukan
مراسم تجلیل از ورزشکاران برتر استانی وکشوری بوکان
این مراسم با حضور فرماندار شهرستان بوکان در اداره ورزش وجوانان وسالن سه هزاز نفری به میمنت دهه مبترکه فجر و تجلیل از ورزشکاران برتر استانی و کشوری برگزار شد.
  • سه شنبه 18 بهمن 1401 ساعت 18:37
به میمنت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از برنامه مسابقات آشپزی به مناسبت دهه مبترکه فجر وتجلیل از آشپزان برتر
  • سه شنبه 18 بهمن 1401 ساعت 18:35
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن به ریاست فرماندار شهرستان بوکان
امروز سه شنبه 1٨ بهمن‌ماه سالجاری، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن به ریاست اسکندری فرماندار شهرستان بوکان و با حضور اعضای شورای هماهنگی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
  • سه شنبه 18 بهمن 1401 ساعت 18:35
به میمنت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
دیدار فرماندهی انتظامی شهرستان بوکان و معاونین واعضای ستادی نیروی انتظامی بوکان با فرماندار شهرستان بوکان به میمنت دهه مبارکه فجر
  • سه شنبه 18 بهمن 1401 ساعت 18:34
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان به میمنت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره با مردم، ملاقات مردمی فرماندار شهرستان بوکان  بر اساس روال همیشگی دوشنبه های مردمی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان ؛ باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان برای پیگیری مشکلات مردم از نزدیک طی ملاقاتی با تعدادی از مردم گفتگو کرد و پیگیر رفع مشکلات آنها شد.
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 21:50
به میمنت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران :
حضور فرماندار شهرستان بوکان در شهرک صنعتی در راستای حمایت از تولید و تولید کننده
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان از چندین کارگاه و کاخانه شهرک صنعتی بوکان از جمله شیشه سکوریت، لنت ترمز و اتاق سازی کامیون به همراه دستگاههای مسئول بازدید بعمل آورد و در راستای حمایت و پشتیبانی از این مراکز مشکلات موجود را پیگیری نمود.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 17:04
به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران : برگزاری مراسم یادواره شهدای سیمینه به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان این مراسم در سالن ورزشی شهر سیمینه با حضور فرماندار، جمعی از مسئولین و مردم شریف این شهر برگزار شد.
برگزاری مراسم یادواره شهدای سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان این مراسم در سالن ورزشی شهر سیمینه با حضور فرماندار، جمعی از مسئولین و مردم شریف این شهر برگزار شد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 17:02
به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران :
بازدید فرماندار شهرستان بوکان از مرکز شبانه روزی تحصیلی دخترانه شهر سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر از مرکز شبانه روزی تحصیلی دخترانه شهر سیمینه بازدید و ضمن بررسی مشکلات و موانع موجود در رشته های مختلف این مرکز دستور حل آنی مشکلات را صادر نمود.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 17:01
به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران:
دیدار با خانواده معزز شهدا وجانبازان در شهر سیمینه
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان، باباخان اسکندری فرماندار شهرستان بوکان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور در شهر سیمینه با خانواده معزز شهدا و جانبازان سرافراز دیدار نمود.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 16:58

آرشیو اخبار


گزارش تصویری


تصویر روز


فیلم چندرسانه ایپیوندهای مهم