🔵 برگزاری جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان بوکان

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوکان جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان بوکان با ریاست آذین پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور ادارات صنعت، معدن و تجارت، دادگستری، اتاق اصناف، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار گردید.

🔶 در این جلسه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوکان در سخنانی با اشاره به افزایش غیر متعارف قیمت برخی از کالاها اظهار داشت: متاسفانه با توجه به اینکه این افزایش قیمت ها در سطح کلان و کشوری بوده و مهمترین اقدام در سطح شهرستان برنامه ریزی جهت جلوگیری از احتکار کالا می باشد.

🔶 آذین پور در خصوص توزیع کالاهای تنظیم بازار برنامه ریزی شده افزود: با افزایش عاملین توزیع در مناطق مختلف شهر از جمله کلتپه، جاده حصار، امیرآباد، علی آباد، زیبا شهر و تمام مناطق شهر تحت پوشش قرار گیرد و اطلاع رسانی های لازم نیز در این خصوص به عمل آید.

🔶 وی در ادامه بیان کرد: در روزهای گذشته مقدار ۱۴ تن مرغ منجمد ویژه طرح تنظیم بازار با قیمت ۶۷۵۰ تومان در سطح شهر پخش شده که در روزهای آتی نیز توزیع خواهد شد و مکان فروش آنها از طریق اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اطلاع رسانی می شود.

🔶 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوکان گفت: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف باید بر نحوه توزیع این کالاها نظارت داشته و شهروندان نیز در صورت مشاهده هر گونه شکایت به اداره صنعت، معدن و تجارت و یا اتاق اصناف مراجعه نمایند.