🔶  به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوکان ، دکتر" جمال خسروی" فرماندار شهرستان بوکان با همراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار سیمینه، روسای ادارت متولی ،شورای بخش سیمینه وجمعی از کارشناس مسئولان فرمانداری و بخشداری در روز چهارشنبه مورخ ٩٧/٣/٩ از روستاهای حسین مامه ، قارنجه بزرگ و قارنجه کوچک از توابع بخش سیمینه بازدید کرد .

🔷  فرماندار بوکان ضمن دیدار با اعضای شورای اسلامی ، دهیار ، معتمدین و جمع کثیری از اهالی روستای قارنجه بزرگ در محل مسجد این روستا از نزدیک در جریان مطالبات اهالی و اقدامات صورت گرفته در این روستا قرار گرفت . 

🔶  دکتر خسروی توسعه بخش روستایی را از هدف های اصلی مجموعه شهرستان برشمرد و خدمات رسانی به این حوزه را زمینه ساز مهاجرت معکوس از شهر به روستا دانست و اذعان داشت گواه این سخن افزایش تعداد خانوار روستای قارنجه بزرگ از 98 به 126 خانوار در بازه زمانی 5 ساله اخیر است که خوشبختانه تلاش های مجموعه شهرستان ثمر بخش بوده است .

🔷  وی در ادامه به اولویت بندی پروژه های روستایی پرداخت و بیان نمود درهر روستا به فراخور مشکلات و نیازهای همان روستا و براساس درجه اهمیت موضوعات اقدام و به تدریج به تمامی حوزه ها رسیدگی خواهد شد که بر این اساس در روستای قارنجه بزرگ در ادامه مساعدت در حل موارد ذیل انجام خواهد شد . 
-  احداث سرویس های بهداشتی برای مدرسه ابتدایی و راهنمایی روستا
-  تأمین آب شرب پایدار در قالب پروژه ی مجتمع 153 روستایی 
-  تأمین قیر رایگان پس از زیرسازی معابر روستا

 🔶 در ادامه فرماندار بوکان و هیأت همراه در جمع اهالی محترم روستای قارنجه کوچک حاضر و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداختند و از پروژه بازسازی مسجد و مدرسه درحال ساخت این روستا بازدید و قول مساعدت در جهت تکمیل این پروژه ها را صادر نمودند .

🔷 در پایان فرماندار شهرستان بوکان از روستای حسین مامه بازدید و در مسجد درحال ساخت این روستا با روحانی مسجد ، مردم ، دهیار و اعضای شورا به پای سخن نشست . به دنبال این بازدید و پس از بیان مشكلات روستا از زبان اهالی و با توجه به اولویت بندی مطالب :
-  دکتر خسروی قول مساعدت مالی در راستای تکمیل مسجد و همچنین ساخت پل روستایی بین مزارع و نیز تأمین قیر رایگان درصورت آزادسازی و زیرسازی معابر را صادر نمودند 

✅ روابط عمومی فرمانداری بوکان
https://sapp.ir/governorboukan 🌐