به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوکان ، دکتر" جمال خسروی" فرماندار شهرستان بوکان با همراهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی وجمعی از کارشناس مسئولان فرمانداری و بخشداری از روستاهای ساریقامیش (بهی) ، تکان تپه و قره براز از توابع بخش مرکزی بازدید کرد.

 فرماندار بوکان ضمن دیدار با اعضای شورای اسلامی ، دهیار ، معتمدین و تعدادی از اهالی روستای ساریقامیش از نزدیک در جریان مطالبات اهالی و اقدامات صورت گرفته در این روستا قرار گرفت . وی پس از بازدیدی اجمالی در سطح روستا و به دنبال مشاهده وضع موجود و شنیدن درخواست مردم دستور پیگیری و بررسی های لازم را صادر و بیان نمود تمامی معضلات به تربیت اولویت حل و فصل خواهد شد که در این برهه زمانی پروژه گاز رساني و بهره مند شدن مردم از این نعمت الهی اصلی ترین هدف است که با تلاش های فراوان مجموعه شهرستان بحمدالله در سال جاری تعیین تکلیف و در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود . همچنین در جریان این بازدید از روند جدول گذاری و احداث پارک روستا (ئاسو)بازدید به عمل آمد.

وی با اشاره به موقعیت بسیار مناسب روستا ساریقامیش و ظرفیت های ناب گردشگری اذعان داشت روستای ساریقامیش باید در صدر اماکن و جاذبه های گردشگری شهرستان قرار گیرد و این پتانسیل های بالقوه هرچه زودتر بالفعل گردد.

در ادامه فرماندار بوکان و هیأت همراه در جمع اهالی محترم روستای تکان تپه حاضر و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداختند و از معابر روستا و پروژه های انجام شده دیدن کردند.

دکتر خسروی با اشاره به قدمت و جمعیت فعلی ، روستای تکان تپه را از روستاهای مهم شهرستان برشمرد و اذعان داشت روستای تکان تپه اولین روستای سطح شهرستان است که طرح هادی در آن اجرایی شده و درحال حاضر نیز با پیگیری های مستمر مجموعه شهرستان موفق به دریافت 5000 مترمربع قیر رایگان برای تکان تپه شدیم که قرارداد آن با پیمانکار منعقد گردیده و بزودی عملیاتی خواهد شد.

در پایان فرماندار شهرستان بوکان از روستای قره براز بازدید و به صورت چهره به چهره با اهالی محترم روستا دیدن کرد.

وی در جریان این بازدید با مشاهده روند احداث پارک روستا قول مساعدت و دستورات لازم جهت تکمیل آن را صادر نمود.

روابط عمومی فرمانداری بوکان